Cisco Hyperflex - przepis na szybką i gotową platformę obliczeniową w Data Center

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie poświęcone platformie hiperkonwergentnej Cisco HyperFlex.

Uruchomienie środowiska obliczeniowego Data Center wymaga często długotrwałych przygotowań, skomplikowanej wiedzy, testów zgodności, czasu na konfigurację środowiska i niejednokrotnie olbrzymich nakładów finansowych. Hyperflex to rozwiązanie pozwalające w łatwy i szybki sposób zbudować profesjonalne środowisko DataCenter w oparciu o serwery rack, elementy sieciowe i oprogramowanie bez zbędnych komplikacji.

Podczas spotkania:

    • Postaramy się odpowiedzieć na pytanie czym jest Hyperkonwergencja i jakie miejsce zajęła w świecie rozwiązań dla Data Center
    • Pokażemy na co zwrócić uwagę wybierając rozwiązanie Software Defined Storage
    • Przedstawimy sposób na to, jak w krótkim czasie uzyskać platformę potrzebną, aby uruchomić własną prywatną chmurę, platformę pod VDI, bazę dla środowiska Microsoft, kontenerów albo system SCADA.

Serdecznie zapraszamy już 20 listopada o godzinie 10:00!

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Zarejestruj się! Akceptuję regulamin i rejestruję się na eSeminarium

W eSeminarium wezmą udział tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się na wydarzenie.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.