Digitalizacja dokumentów z zastosowaniem technologii blockchain

Coraz częściej mówi się o blockchain jako o technologii dającej wiele możliwości. Najbardziej znanym obszarem technologii „łańcucha bloków” są coraz bardziej kontrowersyjne kryptowaluty, ale na tym możliwości blockchaina się nie kończą. Technologia ta, dzięki właściwościom niezmienności zapisu, idealnie nadaje się do zabezpieczania danych. Można przy jego pomocy realizować funkcjonalność trwałego nośnika. Utrwalanie w blockchain dokumentów cyfrowych nadaje im odpowiedni charakter prawny. 

Na seminarium zostanie poruszony także aspekt utrwalania w blockchain dokumentów papierowych. Dodatkowo wskazane zostaną możliwości biznesowe jakie pojawiają się dzięki zastosowaniu tej technologii.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem spotkania jest IDG Poland S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Zarejestruj się! Akceptuję regulamin i rejestruję się na eSeminarium

W eSeminarium wezmą udział tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się na wydarzenie.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.