Tagi: Bezpieczeństwo

Data: 30 listopada 2015

Partner: Intel

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Ransomware – skuteczny sposób ochrony przed popularnym i wyjątkowo niebezpiecznym zagrożeniem.


30 listopada 2015 | Dostęp bezpłatny!

Czy Ty lub firma, w której pracujesz została zaatakowana przez oprogramowanie CryptoLocker? Czy wiesz jak wiele osób w Polsce i na świecie padło ofiarą szantażu i była postawiona w sytuacji, w której musiała zapłacić za dostęp do swoich osobistych lub firmowych danych? Czy wiesz, że większość rozwiązań zabezpieczających nie jest w stanie przeciwdziałać tego typu zagrożeniom? Jaka jest skuteczna metoda ochrony?

Na wszystkie te pytania uzyskasz odpowiedź podczas e-seminarium, na które serdecznie zapraszają Michał Przygoda (Intel Security) oraz Marcina Marciniak (IDG Polska).

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 27 listopada 2015

Partner: Orange, Intergrated Solutions, Computerworld

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Ochrona przed malwarem z chmury


27 listopada 2015 | Dostęp bezpłatny!

Administratorze, zabezpiecz sieć przed Malwarem. Podczas prezentacji pokażemy jak zwiększyć kontrolę nad tym, co dociera do Twojej firmy. Nasze rozwiązanie oferowane w formie usługi radzi sobie z zagrożeniami niewykrywalnymi przez tradycyjne antywirusy. Z prezentowanej przez nas strategii ochrony korzystają już m.in. czołowe firmy z sektora finansowego w Polsce.

Oglądaj szkolenie

Data: 25 listopada 2015

Partner: Integrity Partners,, Microsoft, Computerworld

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczeństwo w Office 365, czyli jak skorzystać w wbudowanych funkcji i podnieść poziom kontroli nie wydając ani złotówki


25 listopada 2015 | Dostęp bezpłatny!

Jak bez ponoszenia kosztów wykorzystać narzędzia i rozwiązania dostępne w Office 365, aby uchronić firmę przed utratą danych, przed wyciekiem danych poufnych, bądź też śledzić przepływ danych? Zapraszamy na nasze eSeminarium!

Oglądaj szkolenie

Data: 23 września 2015

Partner: Commvault

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Włączenie chmury do strategii ochrony danych biznesowych


23 września 2015 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld wraz z ekspertem z firmy Commvault mają zaszczyt zaprosić na eSeminarium poświęcone wirtualizacji usług związanych z bezpieczeństwem firmowych danych. eSzkolenie odbędzie się 23 września 2015, o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 11 września 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczeństwo zdefiniowane na nowo


11 września 2015 | Dostęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, podczas którego omówione zostaną zagadnienia dotyczące ochrony systemów i danych za pomocą kryptografii w oparciu o PKI, bezpiecznego przetwarzania XML i JSON (ochrona przed atakami na parsery ww. formatów), zabezpieczania i ochronę wydajności za pomocą SLA a także nowe systemy autoryzacji i uwierzytelniania.

Pokażemy między innymi jak zabezpieczyć komunikację opartą o WebServices i REST oraz omówimy wykorzystanie protokolu autoryzacji OAuth 2.0.

Oglądaj szkolenie

Data: 08 września 2015

Partner: Infonet Projekt

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Droga do bezpieczeństwa danych. Przystanek Backup Appliance.


08 września 2015 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Infonet Projekt zaprasza na eSeminarium poświęcone rozwiązaniom do kompleksowego zabezpieczenia i archiwizacja danych oraz korzyściom wynikającym z wdrożenia systemu w formie Backup Appliance.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 19 czerwca 2015

Partner: Orange Polska

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Bezpieczne dane bankowe, dostępne przez 365 dni - bezpieczeństwo teleinformatyczne w centrum uwagi


19 czerwca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Czy wiesz, że 27% wszystkich dostarczanych e-maili zawiera złośliwe URL-e, które mogą być przyczyną realizacji oszustw bankowych? Co więcej, znakomita większość Klientów posiada urządzenia zainfekowane oprogramowaniem typu malware, co może prowadzić do wycieku ważnych informacji i w konsekwencji utraty środków finansowych.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Strona 10 z 11 1 ... 8 9 10 11