Wdrożenie chmury prywatnej w oparciu o Cisco ACI

Serdecznie zapraszamy na eSeminarium dotyczące Cisco ACI – implementacji sieci programowalnej. Wydarzenie to dedykowane jest wszystkim ekspertom IT, którzy chcą się dowiedzieć:

    • Jak wprowadzić w firmie spójną i centralną kontrolę aplikacji oraz sieci
    • W jaki sposób zoptymalizować wydajność operacji w posiadanym centrum przetwarzania danych
    • Jak skrócić czas przygotowania zasobów na potrzeby nowych usług i…
    • ... zautomatyzować ich działanie

eSeminarium poprowadzi ekspert Atende Robert Ślaski już 16 października o godz. 10:00! W trakcie trwania transmisji do Państwa dyspozycji dostępni będą eksperci, którzy na żywo odpowiedzą na pojawiające się pytania.

Czym jest Cisco ACI?
Cisco Application Centric Infrastructure to praktyczna implementacja sieci programowalnej klasy enterprise, gotowa do natychmiastowego wdrożenia. Technologia ta łączy rozwiązania w obszarach oprogramowania, sprzętu, systemów i układów ASIC z dynamicznym, uwzględniającym wymagania aplikacji, modelem sieciowym opartym na otwartych bibliotekach API. Pozwala to na skrócenie czasu wdrażania aplikacji z miesięcy do minut. Jest to możliwe, gdyż ACI unifikuje sieci fizyczne i wirtualne oraz pozwala na jednolite monitorowanie, w czasie rzeczywistym, poziomu zabezpieczeń i zgodności z obowiązującymi normami i politykami. Wszystko to dzieje się w warstwach oprogramowania systemowego i aplikacyjnego na niespotykaną dotąd skalę.

 

 

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.